Biuro Lot – bilety i dużo więcej

Obsługa podróży służbowych

Biuro CROSS TRAVEL – Bilety lotnicze to tak naprawdę dużo więcej niż biuro sprzedaży biletów lotniczych w Bydgoszczy. Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę wszelkich podróży prywatnych i służbowych. Oferujemy wsparcie przy wyborze najlepszego połączenia lotniczego w najlepszej cenie, właściwego ubezpieczenia podróżnego, znalezienia najkorzystniejszego hotelu oraz wynajęcia auta podczas pobytu.

kompleksowa obsługa podróży Bydgoszcz

Przewóz pracowników i gości weselnych

Nasz zespół tworzy doświadczona kadra wieloletnich pracowników Biura Sprzedaży PLL LOT S.A. w Bydgoszczy. Biuro LOT sprawiło, że zyskaliśmy wiedzę oraz kompetencje, które teraz wykorzystujemy, aby pomóc Państwu kompleksowo zorganizować przewóz osób, pracowników. Zadbamy także o szybki i profesjonalny przewóz gości weselnych. Jesteśmy przedstawicielem agenta zrzeszonego w Międzynarodowym Zrzeszeniu Przewoźników Powietrznych – IATA. Mocno angażujemy się w pracę, aby móc zaoferować Państwu obsługę podróży służbowych i indywidualnych na najwyższym poziomie. Biuro LOT nauczyło nas szybkiego i skutecznego działania, dzięki czemu teraz doskonale odnajdujemy się w każdej sytuacji.

Imprezy firmowe – organizacja

U nas mogą Państwo kupić bilety lotnicze wszystkich linii – zarówno regularnych, jak i tanich przewoźników. Otrzymają Państwo niezbędną pomoc w optymalnym rozplanowaniu lotów i dopasowaniu ich do Państwa potrzeb, dokupieniu dodatkowych usług, dokonaniu zmian w biletach oraz w ewentualnych ich zwrotach. W ramach kompleksowej obsługi przeprowadzimy również odprawę on-line i przygotujemy karty pokładowe, aby nasi klienci mogli ze spokojem wybrać się w podróż. Oprócz biletów w naszym biurze mogą Państwo zarezerwować hotel na każdym kontynencie, zarezerwować samochody różnej klasy lub transfer z kierowcą, wykupić ubezpieczenie na wyjazd oraz wybrać jedną z wielu propozycji wycieczek! Wszystko załatwiamy w lot! Crosstravel to najlepszy transport na zagraniczne imprezy firmowe – organizacja takich wydarzeń również należy do naszych zadań.

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-18:00. Dla naszych stałych Klientów Biznesowych czynny jest również telefon alarmowy 7 dni w tygodniu.

 

Oferujemy naszym klientom profesjonalną obsługę oraz najlepsze ceny! Zapraszamy do korzystania z naszych usług!