Licencjonowany przewóz osób, kontakt

Przewóz osób – licencja na nową usługę

Analiza zapotrzebowania na różne produkty i usługi jest bardzo ważna. Stanowi jeden z kluczowych czynników wspomagających rozwój. Dzięki niej łatwiej jest odpowiedzieć na potrzeby Klientów i zaproponować taką ofertę, która spełni oczekiwania jak największej liczby osób. W związku z napływającymi zapytaniami chcemy z radością poinformować, że posiadamy już licencję na przewóz osób, który stanowi kolejną nowość w naszej ofercie.

Certyfikat i licencja na przewóz osób

W ostatnim czasie staraliśmy się uzyskać certyfikat kompetencji zawodowych w drogowym transporcie osób, dzięki któremu mogliśmy ubiegać się o licencję na przewóz osób. Jak widać certyfikat udało nam się uzyskać. Licencję również.

Certyfikat drogowego transportu osób Licencja na przewóz osób

 

 

 

 

 

 

 

Międzynarodowy certyfikat

Dzięki temu możemy w końcu zaoferować Państwu nową usługę jaką jest…

… licencjonowany przewóz osób

Krótko mówiąc prowadzimy wynajem busa z kierowcą. Jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem w transporcie krajowym i zagranicznym. Nasza firma dysponuje nowym (rocznik 2015), wygodnym, dobrze wyposażonym, klimatyzowanym 9-osobowym busem (w konfiguracji 8 osób + kierowca).

Zależy nam na tym, aby nasi Klienci – czyli Państwo – bezpiecznie, komfortowo i w miłej atmosferze dotarli do celu, czy to w kraju czy też zagranicą. W ramach tej usługi realizujemy również transfery lotniskowe.

Na naszych Klientów czekają konkurencyjne stawki, dostosowywane każdorazowo pod konkretną ofertę.

Podstawowe informacje na temat wynajmu busa znajdą Państwo w odpowiedniej zakładce. Potrzebujesz transportu? Skontaktuj się z nami!

Zebrałeś większą ekipę? Nie ma problemu!

Oczywiście Klientów którzy zebrali większą grupę nie pozostawimy samych. Oprócz licencjonowanego przewozu do 9 osób organizujemy także transport dla liczniejszych grup. Wystarczy przesłać do nas zapytanie a pomożemy w zorganizowaniu przejazdu!

Jeśli szykuje się:

TRANSFER NA LOTNISKO? TRANSPORT GOŚCI WESELNYCH?
WYJAZD FIRMOWY? WYJAZD SZKOLENIOWY? WYJAZD INTEGRACYJNY?
WYPAD NA NARTY Z RODZINĄ? SPŁYW KAJAKOWY Z PRZYJACIÓŁMI?

i nie wiesz jak zorganizować transport to już wiesz, jak i gdzie organizować transport! Z przyjemnością Ci w tym pomożemy!

Pozdrawiamy,
Ekipa Cross Travel

 

Jest prosta droga aby śledzić nasze oferty na bieżąco… POLUB NAS NA FACEBOOKU!