Biuro Lot – bilety i dużo więcej

Obsługa podróży służbowych

Biuro CROSS TRAVEL – Bilety lotnicze to tak naprawdę dużo więcej niż biuro sprzedaży biletów lotniczych w Bydgoszczy. Do naszych zadań należy profesjonalna i kompleksowa obsługa podróży służbowych oraz prywatnych. Oferujemy wsparcie przy wyborze najlepszego połączenia lotniczego w najlepszej cenie, właściwego ubezpieczenia podróżnego, znalezienia najkorzystniejszego hotelu oraz wynajęcia auta podczas pobytu.

kompleksowa obsługa
Biuro LOT Bydgoszcz

Przewóz pracowników i gości weselnych

Nasz zespół tworzy kadra zaangażowanych pracowników, dla których Biuro LOT S.A. w Bydgoszczy było pierwszym miejscem, gdzie mogli zdobywać doświadczenie przez wiele lat. To właśnie biuro LOT sprawiło, że zyskaliśmy wiedzę oraz kompetencje, które teraz wykorzystujemy, aby pomóc Państwu kompleksowo zorganizować przewóz osób, pracowników. Zadbamy także o szybki i profesjonalny przewóz gości weselnych. Jesteśmy przedstawicielem agenta zrzeszonego w Międzynarodowym Zrzeszeniu Przewoźników Powietrznych – IATA. Mocno angażujemy się w pracę, aby móc zaoferować Państwu obsługę podróży służbowych i indywidualnych na najwyższym poziomie. Biuro LOT nauczyło nas szybkiego i skutecznego działania, dzięki czemu teraz doskonale odnajdujemy się w każdej sytuacji

Imprezy firmowe – organizacja

U nas mogą Państwo kupić bilety lotnicze wszystkich linii – zarówno regularnych, jak i tanich przewoźników. Otrzymają Państwo niezbędną pomoc w optymalnym rozplanowaniu lotów i dopasowaniu ich do Państwa potrzeb, dokupieniu dodatkowych usług, dokonaniu zmian w biletach oraz w ewentualnych ich zwrotach. W ramach kompleksowej obsługi przeprowadzimy również odprawę on-line i przygotujemy karty pokładowe, aby nasi klienci mogli ze spokojem wybrać się w podróż. Oprócz biletów w naszym biurze mogą Państwo zarezerwować hotel na każdym kontynencie, zarezerwować samochody różnej klasy lub transfer z kierowcą, wykupić ubezpieczenie na wyjazd oraz wybrać jedną z wielu propozycji wycieczek! Wszystko załatwiamy w lot! Crosstravel to najlepszy transport na zagraniczne imprezy firmowe – organizacja takich wydarzeń również należy do naszych zadań.

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-18:00.

 

Oferujemy naszym klientom profesjonalną obsługę oraz najlepsze ceny! Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Cross Travel - podpis