Przewozy autokarowe, czyli rozwijamy się!

Uważnie przysłuchujemy się temu, z czym przychodzą do biura nasi Klienci. Śledzimy wszystkie spływające do nas zapytania. Analizujemy zapotrzebowanie na dany produkt. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów rozszerzyliśmy ofertę o nowe produkty. Jednym z nich są przewozy autokarowe.

Przewozy autokarowe alternatywą dla transportu lotniczego

Mając na uwadze zapytania od Klientów oraz fakt, iż nie zawsze transport samolotowy jest najkorzystniejszy cenowo (szczególnie w sytuacji, kiedy cena jest głównym kryterium), postanowiliśmy umożliwić w naszym biurze zakup biletów autokarowych. Oferujemy sprzedaż biletów różnych przewoźników, tworząc rozbudowaną siatkę połączeń zarówno międzynarodowych, jak i krajowych.

Dbając o wygodę Klientów proponujemy dwa rozwiązania. Bilety autokarowe można zamówić korzystając z odpowiednich wyszukiwarek na naszej stronie, lub też równie dobrze można nabyć je z naszą pomocą, przy kawie, odwiedzając biuro Cross Travel (nie wiesz jak do nas trafić? Odpowiedź znajdziesz tutaj).

Międzynarodowe przewozy autokarowe

Z uwagi na to, że nie wszyscy preferują transport samolotowy (np. w obawie przed lataniem) udostępniamy na naszej stronie wyszukiwarkę autokarowych połączeń międzynarodowych.

W siatce znajdą Państwo między innymi połączenia do Austrii, Belgii, Chorwacji, Danii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Norwegii, Szwajcarii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Włoch i różne inne kierunki.

Jak zawsze bilety można nabyć również w naszym biurze, do czego zachęcamy 🙂

Przykładowe ceny w dwie strony z Bydgoszczy:

AMSTERDAM, BRUKSELA już od 305 PLN STUTTGART już od 287 PLN
MEDIOLAN już od 350 PLN NICEA już od 395 PLN PARYŻ już od 422 PLN
LONDYN już od 521 PLN BIRMINGHAM już od 630 PLN

.
Przewozy autokarowe na terenie Polski

Alternatywą dla znanych wszystkim PKS-ów lub pociągów mogą być właśnie krajowe przewozy autokarowe. Ceny interesujących Państwa przejazdów można sprawdzić w wyszukiwarce w odpowiedniej zakładce naszego serwisu internetowego lub zapytać (mailowo, telefonicznie lub osobiście) w naszym biurze.

Transfery na lotnisko

Oprócz przewozów krajowych oferujemy również sprzedaż biletów na zorganizowany transport na lotniska w Gdańsku, Warszawie, Szczecinie, Krakowie oraz Berlinie. Jeśli w naszej wyszukiwarce nie znajdą Państwo interesującego kierunku to jeszcze nic straconego. Więcej w tym temacie napiszemy wkrótce, ale już dziś zachęcamy do kontaktu!

Oferowane połączenia mogą być dla Państwa naprawdę atrakcyjne cenowo dlatego warto poświęcić chwilę na sprawdzenie rozkładu. Również w przypadku braku czasu proszę wysłać do nas zapytanie, a z przyjemnością przygotujemy taką ofertę dla Państwa.

Ale, ale! To nie wszystkie nowości w naszej ofercie. Więcej informacji niebawem!

Pozdrawiamy,
Ekipa Cross Travel

 

Aby być na bieżąco z naszymi ofertami… POLUB NAS NA FACEBOOKU!